Konsultant ds. obsługi klienta sieci PLAY

Dodano: 19-10-2017, Miejsce pracy: Konin

Opis czynności

Zadania:

  • Przedłużanie umów klientom sieci Play, przedstawianie bieżącej oferty, dosprzedaż usług

Wymagania

  • Sumienność i rzetelność
  • Dobra samoorganizacja
  • Opanowanie i cierpliwość
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dobra obsługa komputera

Korzyści

  • Szkolenie wdrożeniowe, za które Ci zapłacimy
  • Współpraca pon.-pt. w przedziale 9-21 (9-15/15-21 lub dopasujemy sie do Ciebie) oraz 1 wybrana sobota w miesiącu 9-17
  • Wynagrodzenie - stała stawka - 14 zł brutto/h + prowizja
  • Umowa zlecenie ze wszystkimi składkami
  • Konkursy z nagrodami
  • Programy lojalnościowe (zbierasz punkty, które wymieniasz na nagrody np. sprzęt sportowy, RTV, AGD)
  • Dogodny dojazd także autobusem MZK - linia 56, 66, 65 (ul. Hutnicza 1)

Dodatkowe informacje

Po kliknięciu przycisku APLIKUJ zostaniesz przekierowany do naszego narzędzia rekrutacyjnego.

Bez wychodzenia z domu przejdź pierwszy etap rekrutacji. Wykonaj zadania rekrutacyjne i sprawdź swoje mocne strony.